Новини

Previous Next

Наші екскурсії

- 15 травня учні 2 класу під керівництвом вчителя Мухи І. М. відвідали зоопарк "Лімпопо" у Меденичах. Діти познайомилися із різноманітними тваринами. Було весело і пізнавально!

- 29 травня учні 1 класу відвідали унікальний центр порятунку та реабілітації бурих ведмедів у с. Жорниська "Ведмежий притулок". Тут діти мали можливість почути цікаві розповіді про врятованих тварин, а також гарно відпочити із своїми друзями та рідними.

- 6 червня учні 4 класу Чишківського ліцею разом з батьками і класним керівником Панкевич М. Р. мандрували історико- природними заповідниками Карпат ⛰️Відвідали наскельну фортецю «Тустань» і милувалися водоспадом «Камʼянка».

- 7 червня для учнів 5 класу учителька Панкевич О.Б. організувала подорож до зоопарку "Лімпопо". Діти отримали багато приємних вражень. Учителі , яких запросили, і батьки учнів вдячні за поїздку! Було дуже цікаво і весело 🙂

8 червня для учнів 2 та 6 класів учительки Проць О.Ю та Муха І. М. організували поїздку до Шевченківського гаю. Діти здійснили прогулянку і познайомилися з побутом українців різних регіонів. Вдячні Ользі Юліанівні за цікаві розповіді.

off canvas menu