Новини

Previous Next

Звіт директора Чишківського ліцею Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області

28 червня 2024 року відбувся щорічний звіт директора Чишківського ліцею Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області перед трудовим колективом, представниками батьківського самоврядування та громадськістю про свою роботу за 2023-2024 навчальний рік. Метою проведення такого звіту є забезпечення прозорості, відкритості та демократичності керівництва навчальним закладом.
За результатами голосування роботу директора Чишківського ліцею Давидівської сільської ради Щурка Степана Васильовича за 2023-2024 навчальний рік визнано задовільною.
Previous Next

"Древній Звенигород"

Цього разу учні Чишківського ліцею подорожували зовсім недалеко, але було надзвичайно цікаво!
Діти побували в історико-культурному заповіднику "Древній Звенигород", де змогли розглянути середньовічну княжу столицю у віртуальній реальності, а також роздивитися музейні експонати, яким біля тисячі років.

Дякуємо за можливість пізнати рідний край!

Оголошення

Оголошення!
  28 червня о 11.00 в приміщенні актового залу ліцею відбудеться звіт директора про свою роботу за 2023-2024 навчальний рік перед трудовим колективом ліцею, представниками батьківського самоврядування, громадськістю.

   Порядок денний:
1. Звіт директора Чишківського ліцею Щурка Степана Васильовича про свою роботу за 2023-2024 навчальний рік.
2. Обговорення звіту.
3. Відповіді на запитання.
4. Голосування по визначенню (оцінці) результатів роботи директора ліцею.
Previous Next

Останній дзвоник

Останній дзвоник пролунав у Чишківському ліцеї.
Учні переступили ще одну сходинку у своєму шкільному житті.
А особливо зворушливим це свято було для випускників. Сьогодні вони сказали рідній школі: "Прощавай", а ми хочемо їм сказати вслід: "Вірте в себе, мрійте і підкоряйте нові вершини! Нехай Вам щастить!"
Previous Next

Останній дзвоник 4 клас

Прощавай, прощавай 4 клас
Ти замалий уже для нас
Та ми повернемось не раз
Думками у свій рідний клас!

Четвертокласники сьогодні хвилювались як ніколи і навіть трішки сумували - провели прощальне свято зі своєю першою вчителькою Чорній І.Ф.
Усі разом пригадали ці чудові і водночас непрості 4 роки у початковій школі і щиро подякували вчительці за знання, любов і турботу.
Previous Next

Правила техніки безпеки під час відпочинку та розваг

Напередодні літніх канікул класні керівники нагадали учням Чишківського ліцею про важливість правил техніки безпеки під час відпочинку та розваг.

off canvas menu