Правила прийому до 1 класу.
Список учнів

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Інформація про зарахування дітей до 1-го класу

на 2021-2022 навчальний рік


    Відповідно до ст.13 Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 16.04.2019 №367 «Про затвердження порядку зарахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», розпорядження сільського голови Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади від 22.04.2020 р.№36 «Про організацію проведення обліку дітей та роботи щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку в Давидівській сільській раді ОТГ в 2020 році», наказу відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради ОТГ від 02.04.2020 року №16 «Про прийом дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Давидівської сільської ради ОТГ у 2020 році», враховуючи лист МОН України «Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти» від 01.04.2020 року №21-770/0/1-20, наказу по школі від 30.04.2020 року №10 «Про порядок завершення 2019-2020 навчального року та проведення підсумкового оцінювання учнів» (п.14 наказу)

дирекція Чишківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Давидівської сільської ради ОТГ повідомляє: 

   Прийом документів для зарахування учнів до 1-го класу на 2021/2022 навчальний рік розпочинається з 30.04.2021 р. відповідно до територій обслуговування закладу освіти:

СЗШ №

Вулиці, села

Чишківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Давидівської сільської ради ОТГ

с. Чишки (вулиці: Шевченка, Ів. Франка, Чорновола, Л. Українки, Сковороди, Д. Галицького, Котляревського, Шептицьких, Бічна Шептицьких, Боберського); 

с. Волиця (Озерна, Черешнева, Коновальця, Садова, Польова, Богуна); 

с. Бережани (Шашкевича, Долинівка); 

с. Соснівка (Івасюка, Стефаника).


  1. До 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу, як правило, зараховуються діти, яким на 01 вересня виповнилося 6 років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року (п.4 ст.12 Закону України «Про освіту»).
  2. Прийом дітей до 1 класу навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.
  3. Для зарахування дитини до 1-го класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються такі документи:
  • заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медичні довідки встановленого зразка (форми № 086-1/о та 063/о).

    Документи (заява, копія свідоцтва про народження) приймаються електронною поштою у сканованому варіанті, надіслані на електронну адресу школи: chysh.zosh@ukr.net


    Оригінали документів необхідно подати після завершення карантинних обмежень. Медичні довідки також можна оформити та подати до навчального закладу після завершення карантину!


    Згідно зі статтею 12 Закону України «Про охорону дитинства» батьки несуть відповідальність за стан здоров’я дитини, її фізичний розвиток.

    Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією.


 Правила прийому при переведенні з іншої школи


Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

- заява батьків на ім’я директора школи;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- паспорт одного з батьків;

- особова справа учня (учениці);

- медичні довідки встановленого зразка.